Stevia Stewia Słodzik Tabletki Pastylki 250szt - Zielony Listek (5901751001078). Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 11,49 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Zielony Listek DOMOS
  • Kategoria: Cukier i słodziki
  • Rodzaj: stewia
  • Postać: tabletki

Tagatoza w Kostkach 250 g Damhert

składniki:
100% tagatoza

Opis:
Tagatoza jest trafna dla diabetyków, a także osób stosujących\ diety niskokaloryczne Z powodu niskiego indeksu glikemicznego tagatoza ma niepokaźny wpływ na poziom cukru we krwi. Dodatkowo ten naturalny i prebiotyczny słodzik nie sprawia próchnicy zębów. Jest wspaniały dla wszelkich, którzy chcą albo powinni unikać cukru.

zalety słodzika Tagatesse:
- Indeks glikemiczny na poziomie ok. 7,5.
- Słodzik jest w pełni naturalny i niskokaloryczny.
- Ma naturalne cechy prebiotyczne.
- Jest niepodatny na temperaturę, dlatego nadaje się jako dodatek do gotowania i pieczenia.
- 100g zwykłego cukru może być zastąpione przez 50g tagatesse.

przełomowy słodzik tagatesse powstaje z tagatozy. Tagatoza jest naturalna, dlatego nie można jej porównywać z takimi słodzikami jak: aspartam, maltitol, acesulfam-k i innymi plastikowymi słodzikami.

Słodzone tagatozą produkty Damhert przeznaczone są dla osób, które nie chcą, albo nie mogą jeść cukru. Są to produkty, które charakteryzują się wyjątkowo niskim Indeksem Glikemicznym. Tagatoza cechy prebiotyczne i jest lubiana jako środek przyjazny dla zębów, nie wywołujący próchnicy. Pod marką Damhert można znaleźć: czekolady, dżemy, krem czekoladowy, kakao, słodzik, wafle i ciasteczka. Tagatoza jest w pełni naturalnym słodzikiem. Tagatoza jest nowością na światowych rynkach. Przez lata nie potrafiono znaleźć sposobu na przemysłowe otrzymywanie Tagatozy, która występuje w niewielkich ilościach w produktach mlecznych. Obecnie w celach komercyjnych Tagatozę uzyskuje się z laktozy, która jest rozkładana (hydrolizowana) na glukozę i galaktozę. Galaktoza jest następnie izomeryzowana w obecności wodorotlenku wapnia do postaci D-tagatozy. Z powstałej mieszaniny w wyniku krystalizacji otrzymuje się oczyszczoną Tagatozę.

Wartość odżywcza na 100 g:
Wartość energetyczna: 627 kJ/ 150 kcal
Tłuszcz: 0 g
Węglowodany: 100 g
- w tym tagatoza: 100 g
Błonnik: 0 g
Białko: 0 g
Sód: 0 g

Kraj producenta: Belgia

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Cukier i słodziki